zavřít textotevřít text zavřít formulář

Rodinný dům a dům k podnikání

Horní Žďár - Jindřichův Hradec

Hledáme objekt, ve kterém by bylo možné skloubit rodinný život a Vaše podnikání tak, aby ani jedno nezasahovalo do druhého a Vy si mohli v klidu užít rodinného života ve vysněném domě a zároveň podnikat bez toho, aby kolem Vás pobíhali děti? Nemovitost, kde je krásně za každého počasí a v každém ročním období? Pak je pro Vás tato nabídka tou pravou.

Představte si, že bydlíte v prostorném rodinném domě, na který navazuje druhý dům, který je vhodný k podnikání. Jedná se o poměrně rozsáhlý objekt, který se skládá z několika objektů, které na sebe navazují a tvoří uprostřed uzavřený dvorek. Objekt k podnikání je od ostatních částí oddělen a má vlastní vchod z hlavní komunikace. Druhý vchod je z boku kde se nachází prostor pro venkovní posezení. Rodinný dům je přístupný z boku z místní komunikace a ze dvora. Na rodinný dům navazuje zahrada, kde se nachází posezení a dětské pískoviště a další vyžití pro malé děti. Na zahradu je přístup terasovými dveřmi i z obývajícího pokoje. Celý objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Jednotlivé objekty jsou jednopodlažní nebo dvoupodlažní s částečným podsklepením a s obytným podkrovím. Při rekonstrukci došlo k výměně střechy včetně krovu, k částečné výměně stropů, vybourány byly veškerá okna, nové podlahy a podlahové krytiny vnitřní stěny a nově vyzděné. Architektonický vzhled je přizpůsobený okolní zástavbě.

Dispoziční řešení rodinného domu. Do domu je vchod z boku z místní komunikace a vchází se přes předsíň do prostorné kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje. Tento prostor má 57,80 m2. Majitelé dbali na to, aby dům byl prosvětlený, prostorný a útulný. Z obývacího pokoje je terasovými dveřmi vstup na zahradu a druhé dveře vedou do pánského pokoje (v pokoji je kulečníkový stůl a tento pokoj byl takovým relaxačním místem pána domu). Z kuchyně se dostaneme dále schodištěm do obytného podkroví nebo dále do chodby, kde se nachází koupelna a WC, sklad potravin a vchod do uzavřeného dvora (51,95 m2), kde se nachází dětská trampolína a další vyžití pro děti. Na tento objekt navazuje prostorná dílna, která je pak přístupná i z druhé stany objektu z příjezdové komunikace. Dílna má 48,50 m2 a tento prostor lze opět využít i k jiným, dalším účelům. V patře rodinného domu pak najdeme 3 prostorné pokoje, nedokončenou šatnu a koupelnu s WC a ložnici.

Objekt k podnikání je přístupný samostatným vchodem z hlavní komunikace. Objekt je ve fázi hrubé stavby, tudíž je možné si jej přetvořit k obrazu svému. Původním záměrem bylo vybudování restaurace s ubytováním, ale prostor by byl vhodný na jakýkoli jiný účel. Objekt můžete zrekonstruovat na bytové jednotky ke krátkodobým pronájmům, na školící, přednáškový sál, nebo objekt pro malé dětské skupiny (kroužky pro děti, hlídání dětí), ale třeba prostor pro výrobu, skladové prostory pro e-shop atd.

Celková užitná plocha v přízemí činí 329,15 m2 a v patře 114,40 m2, celkem tedy užitná plocha obou objektů činí 443,55 m2.

Čistá obytná plocha rodinného domu činí 232,75 m2 a čistá obytná plocha druhého domu činí 162,85 m2.

Cena: 10 760 000 Kč

Specifikace

obytná plocha: 395,60 m2
užitná plocha: 443,35 m2
zastavěná plocha: 551 m2

dokumenty ke stažení:

poptat nemovitost
 

Přihlášení

Pokud jste se již dříve registrovali, prosím příhlašte se a pak proveďte poptávku.

Registrace

Novou registraci můžete provést níže.

Chcete prodat nemovitost?

GSM: +420 605 17 52 12
Email: petra.nagy@seznam.cz